Michiel van der ham

Jochem van der ham

Sven van Rossum

Rik Pierlo

Teamleider neuro & Clinical sales specialist neuro
West en zuid Nederland
Rik@Scovas.nl
+31 (0) 6-11231140

Sabine Sanders

Marketing & Clinical sales specialist neuro
Noord en oost Nederland
Sabine@Scovas.nl
+31 (0) 6-11065027

Thije Poort

Teamleider perifeer & Clinical sales specialist perifeer
Noord en oost Nederland
Thije@Scovas.nl
+31 (0) 6-11466593

Kim van Ruitenbeek

Clinical sales specialist perifeer
Midden en zuid Nederland

Kim@Scovas.nl
+31 (0) 6-15590754

Sanne Fonteijn

Clinical sales specialist perifeer
West Nederland
Sanne@Scovas.nl
+31 (0) 6-50859058

John-Roy Veneberg

Teamleider aortic & Clinical sales specialist aortic
Midden en zuid Nederland
John-Roy@Scovas.nl
+31 (0) 6-27970855

Tim Klein Gunnewiek

Clinical sales specialist aortic
Midden en zuid Nederland

Tim@Scovas.nl
+31 (0) 6-11181980

Pascale de Wit

Clinical sales specialist aortic
West Nederland
Pascale@Scovas.nl
+31 (0) 6-11804422

Lisette Wiggers

Backoffice & Sales support

Lisette@Scovas.nl
+31 (0) 6-52723028

Selina van der Ham – Kruse